Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
“Social Top 5″/ 80% e femrave përdorin vibratorin, po me të tjerat ç’bëhet?
Pardon My French • 19:17 08/07/2021
Në programin "Pardon My French" nuk kishte si të mungonte këtë javë edhe "Social Top 5". Komentet dhe statuset më epike do t'ju zbukurojnë ditën. Për më shumë komente të pazakonta dhe të qeshura, vetëm në "Pardon My French". Jonida Aliçkolli Kejvin Kalo Dj Wizzii
Ekskluzive/ Ledri Vula dhe jeta e tij deri më tani, Nga Skillz tek Sara Hoxha – Vula i tregon të gjitha!
Pardon My French 19:54 28/07/2021
Ori Nebijaj zbulon në Top Albania Radio nëse do të jetë pjesë e televizionit vitin e ardhshëm!
Pardon My French 20:32 15/07/2021
Polici i mirë, polici i keq/ Mos ndoshta shqiptarët festuan më shumë seç duhet fitoren e Italisë?
Pardon My French 18:49 15/07/2021
“Social Top 5″/ 80% e femrave përdorin vibratorin, po me të tjerat ç’bëhet?
Pardon My French 19:17 08/07/2021
Kundër Rrymës: “Më acarojnë këto ‘vipset’ me këtë aplikacionin që ndërrojnë surratin!”
Pardon My French 19:06 08/07/2021
Polic i mirë, polic i keq: Një kauzë shumë e fortë! Me mend që në ndeshjen tjetër të qani dhe të fitoni para…
Pardon My French 18:37 08/07/2021
Ronela Hajati: “Janë ca njerëz që nuk e meritojnë të ndizet kamera para tyre!”
Pardon My French 18:22 08/07/2021