Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip

Surpriza Meghan Markle, një linjë bukurie nga dukesha?

Çfarë po gatuan Meghan Markle? Së shpejti, gruaja e Harry-t mund të vijë me një linjë kozmetike, siç kanë bërë Jennifer Lopez, Cindy Crawford, Jessica Simpson apo Heidi Klum.

Sipas të dhënave të mbledhura nga britaniket Daily Mail e The Sun, dukesha e Sussex-it, e konsideruar ikonë bukurie e shumë e ndjekur për zgjedhjet e make-up, mund t’i hyjë një biznesi të ri.

Meghan, Harry dhe mamaja e saj Doria Ragland janë parë disa herë në Carpinteria në Kaliforni, në vilën e Bill Guthy-t, një prej pronarëve të Guthy Renker-it, kompani dedikuar tele-marketingut në shitjen e produkteve të kozmetikës. Daily Mail pretendon se pikërisht aty u zhvillua dhe intervista e disa muajve më parë që Meghan e Harry dhanë për Oprah Winfrey-n e tronditën Pallatin Mbretëror.

Firma shumë e famshme, ndonëse e gjobitur kohët e fundit në Kaliforni për shkak se u akuzua se shampot e saj çojnë në rënie të flokëve e në Britani i ndalohet publiciteti, edhe në të kaluarën ka zgjedhur figura të njohura. Një krem kundër rrudhave me në fokus Cindy Crawford, një linjë e dedikuar për JLo, një trajtim për aknet i reklamuar nga Katy Perry…

Ndoshta tani radhën e ka Meghan Markle. Që kur u bë pjesë e Buckingham Palace, të shumta janë gratë që duan t’i kopjojnë tualetin ku spikat buzëkuqi i ndezur, shumë ndryshe nga kunata Kate Middleton.