Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Design Gossip

Të famshmit që rikrijuan fotografitë e tyre më ikonike…

Fansat duan të shohin fotot e personave të famshëm të tyre të preferuar dhe e vlerësojnë kur ata po bëjnë diçka të veçantë dhe unike. Disa të famshëm vendosën të rikrijojnë disa nga fotografitë e tyre më ikonike, të disa kohëve më parë ose të kohëve të fundit.

Këto foto mund të jenë nga një film, fëmijëria, ose ndonjë moment tjetër i rëndësishëm në jetën e tyre. Këta yje të Hollywood-it rikrijuan fotografitë e vjetra që të gjithë i kemi parë në një moment, por me një kthesë tepër argëtuese.

Nëse jeni kuriozë, njihuni edhe me disa krahasime të fotove të të famshmëve adoleshentë nga breza të ndryshëm.

Ndërkaq, ja disa foto ikonike të yjeve tuaj të preferuar:

Kelly Ripa

Catherine Zeta-Jones

 Jennifer Garner

Bindi Irwin

Kiernan Shipka dhe January Jones

Will Smith

Dwayne “The Rock” Johnson

Danielle Fishel

 Mark-Paul Gosselaar dhe Mario Lopez

 Winnie Harlow