Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Film & Tv Gossip

Të gjitha herët kur aktorët ndanë ekranin me fëmijët e tyre dhe ju as nuk e keni kuptuar…

Ndoshta ju ka munguar, por ylli i Hollywood-it, Angelina Jolie ishte në xhirimet e të njëjtit film me vajzën e saj. Ne zbuluam disa dyshe të famshme fëmijë-prind që ishin në xhirimet e të njëjtit film dhe do të donim t’i ndanim me ju. Njihuni me ta:

1. Vivienne Jolie-Pitt/Angelina Jolie në “Maleficent”

Vivienne Jolie-Pitt luajti një princeshë të re Aurora në “Maleficent” sepse të gjithë fëmijët e tjerë u tmerruan nga Angelina Jolie:

Performuesit e tjerë 3 dhe 4-vjeç nuk do të më afroheshin. Duhej të ishte një fëmijë që më pëlqente dhe nuk kishte frikë nga brirët, sytë dhe kthetrat e mia. Kështu që duhej të ishte Viv.

2. Vajza e Melissa McCarthy, Vivian Falcone në “Thunder Force”

Vajza e Melissa McCarthy, Vivian Falcone në fakt ishte një herë në xhirimet e të njëjtit film. Ajo luajti versionin më të ri të Lydia në “Thunder Force”.

3. Alice Richmond dhe Tina Fey në “30 Rock”

Vajza e Tina Fey, Alice, e cila ishte 7-vjeçe në atë kohë, luajti një version të ri të Liz Lemon në episodet e “30 Rock”.

4. Mamie Gummer dhe Meryl Streep në “Evening”

Në “Evening”, Meryl Streep dhe vajza e saj Mamie Gummer luajtën së bashku. Mamie luajti rolin e një të reje Lila Wittenborn.

5. Mark Sheppard dhe William Morgan Sheppard në “Doctor Who”

Mark Sheppard luajti një version më të ri të babait të tij William Morgan Sheppard 3 herë. Ata u shfaqën në këtë dyshe në episodet “Doctor Who”, në “NCIS” dhe në “Mysterious Island”.

6. Annie Starke dhe Glenn Close in “The Wife”

Në vitin 2018, Glenn Close mori rolin e Joan Castleman në dramën “The Wife”. Ishte një histori e një gruaje, burri i së cilës u zgjodh për çmimin Nobel. Versioni më i ri i këtij personazhi u shfaq nga Annie Starke, vajza e Glenn Close.

7. Lily-Rose Melody Depp dhe Johnny Depp in “Yoga Hosers”

Johnny Depp ndau ekranin me vajzën e tij Lily-Rose Melody Depp. Ajo ishte 15-vjeçe në atë kohë dhe mori pjesë në filmin komik, “Yoga Hosers”.

8. Domhnall dhe Brendan Gleeson në “Harry Potter”

Ne e kujtojmë Brendan Gleeson nga rolin e tij si Alastor Moody te “Harry Potter”. Ne as nuk e kuptuam që djali i Brendan, Domhnall Gleeson, u shfaq me të.

9. Eva Amurri Martino dhe Susan Sarandon në “Dead Man Walking”

Eva Amurri Martino është vajza e aktores Susan Sarandon. Një nga debutimet e saj të para të mëdha në industrinë e kinemasë ishte interpretimi i versionit më të ri të personazhit të nënës së saj, motrës Helen Prejean, në “Dead Man Walking”.