Celebrities Gossip Showbiz

Të gjithë duan një partner si Travis Barker, Kourtney Kardashian na zbulon sa mbështetës është ai!

Ish-i i Kourtney Kardashian, Scott Disick, nuk është shfaqur ende në tre episodet e para të sezonit 2 të The Kardashians, megjithëse me sa duket ajo hodhi pak dritë se sa toksike ishte marrëdhënia e tyre.

43-vjeçarja Kourtney zbuloi në episodin e tretë të The Kardashians se ajo po përqafon format e saj të reja duke shtuar se sa e mjerë ishte kur peshonte më pak gjatë lidhjes me Disick. Ajo po përgatitej për një set fotografik ndërsa i tregonte ekipit të saj se sa mbështetës është i dashuri i saj i ri Travis Barker dhe se si ai e bëri atë të përqafonte format e saj.

Kourtney është duke u përgatitur për xhirimin e saj të kopertinës “Bustle”, kur ajo fillon të hapet për trupin e saj më të lakuar. “Bustle është një revistë dixhitale për vajzat e reja dhe ato më kanë kërkuar të bëj kopertinën e tyre. Më pëlqen shumë koncepti i tyre krijues, kështu që vendosa ta bëj atë”, thotë Kourtney në rrëfim.

Në video shihet gjithashtu Kourtney duke luajtur tic-tac me veten dhe hedh bajame në gojën e saj, ndërsa ajo është parë edhe duke shkruar emrin e saj të plotë me Barker në fund.