Bota Botë e Çuditshme

Të kapesh me “presh në duar”, video ku një çift bëjnë seks në avion bën xhiron e rrjetit!

Pasagjerët dhe ekuipazhi i një avioni EasyJet që u nis nga Luton në Ibiza zbuluan se një çift pasagjerësh ishin duke bërë seks në tualetin e avionit. Një video e publikuar në mediat sociale kapi momentin kur çifti u zbulua, me pasagjerët që bërtisnin dhe anëtarët e ekuipazhit që fshihnin fytyrat nga turpi.

Siç duket, megjithatë, pavarësisht zbulimit, çifti ka vijuar normalisht aktin me burrin që mbylli derën e tualetit. Për momentin ende nuk dihet identiteti i çiftit të shfrenuar, apo nëse janë arrestuar.