Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Gossip Showbiz

Tea nuk i kursen fotot seksi për ndjekësit e saj!

Një ndër personazhet më të dashur nga emisioni “Për’puthen” është padyshim Tea Trifoni, e cila është përfolur shumë këto kohë që ka kryer një ndërhyrje në gjoks.

Fansat e ndjekësit, sigurisht dhe media, postuan foto duke krahasuar dhe aludimet nuk kishin fund. Por duket se Tea tashmë e pranoi vetë këtë fakt me anë të një postimi në InstaStory ku shfaqet shumë seksi dhe gjoksi i saj është gati në ‘shpërthim’.

Trifoni shfqet në një video ku ka veshur një fustan jeshil të gjatë, paksa ekstravagnt me një super të çarë në anë si dhe një dekolte që të lë pa mend.
Një pamje e tillë nuk e kishim parë nga Tea e duhet ta pranojmë që duket shumë seksi dhe mahnitëse.