Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Telefonata ‘kurth’ në “Ndryshe”, a pranon Dojna Mema të bëhet pjesë e një agjencie turistike?
Ndryshe • 15:58 09/06/2021
Në këtë pjesë të "Ndryshe", Salsano dhe Adi sollën momente shumë gazmore duke i bërë një telefonatë 'kurth' Dojna Memës. Salsano Rrapi Adi Pojana Dojna Mema Dj Vini
Telefonata ‘kurth’ në “Ndryshe”, zbuloni si reagon Klajdi Haruni gjatë kësaj ‘kamere të fshehtë’ në radio…
Ndryshe 18:29 16/06/2021
Telefonata ‘kurth’ në “Ndryshe”, a do të bjerë Ori Nebiaj në kurthin e Salsanos dhe Adit?!
Ndryshe 17:37 16/06/2021
Erion Isai zbulon arsyen pse Lulzim Basha nuk e pëlqen aspak: “Lulzim Basha më ka shumë inat…”
Ndryshe 17:25 16/06/2021
Barcaleta e Javës – Salsano tregon një barcaletë me një çift dhe një taksi…
Ndryshe 17:04 16/06/2021
Aurela Gaçe zbulon në “Ndryshe” nëse do të donte të bëhej përsëri nënë!
Ndryshe 16:53 16/06/2021
Telefonata ‘kurth’ në “Ndryshe”, a pranon Dojna Mema të bëhet pjesë e një agjencie turistike?
Ndryshe 15:58 09/06/2021
Violinistja e famshme Ines Memisharaj, vjen me projektin e saj më të ri muzikor “Zaman”
Ndryshe 15:43 09/06/2021
Antonela Berishaj: “Kam njohur gruan e Saimir Tahirit, ai më duket shumë…”
Ndryshe 15:22 09/06/2021
Pranvera Xhafa: “Në verë tradhëtojmë më shumë, ndërsa në dimër të gjithë jemi më familjarë dhe të dashur!”
Ndryshe 15:19 09/06/2021
Eno Popi, nuk ka paguar kredinë?!
Ndryshe 20:49 02/06/2021
Xhemi Shehu zbulon profesionin e ëndrrave!
Ndryshe 20:47 02/06/2021
Salsano zbulon pamundësinë fizike për të mbajtur pesha
Ndryshe 20:46 02/06/2021
Një çift të moshuarish ‘çmendin’ doktorin! – Barcaleta 1
Ndryshe 20:45 02/06/2021
Mbretëria e Borëbardhës pushtohet nga shqiptarët
Ndryshe 20:44 02/06/2021
Barcaleta e Javës – Salsano tregon një barcaletë me një të burgosur…
Ndryshe 16:15 26/05/2021
Barcaleta e Javës – I pashkolluari që krijoi biznesi e tij…
Ndryshe 16:14 26/05/2021
Telefonata ‘kurth’ në “Ndryshe”
Ndryshe 16:13 26/05/2021
Fatbardh Kadilli: “Kam 8 vite në politikë dhe nuk kam marr asnjë rrogë!”
Ndryshe 16:12 26/05/2021
Ja pse Elma Doresi nuk dëshiron të martohet me një aktor apo regjizor!
Ndryshe 16:11 26/05/2021
Besmir Bitraku: “Korçarët janë më të mirë se durrsakët…”
Ndryshe 15:48 19/05/2021
Ja sa lekë do Edi Oga për të qenë protagonist në një film erotik!
Ndryshe 15:47 19/05/2021
Telefonata ‘kurth’ në “Ndryshe”
Ndryshe 15:46 19/05/2021
Barcaleta e Javës – Ndryshe
Ndryshe 15:44 19/05/2021
Rovena Dilo: “Milionere bëhesh vetëm duke kënduar tallava në Shqipëri!”
Ndryshe 19:42 12/05/2021
Zbuloni punën e parë të Belinda Ballukut…
Ndryshe 19:41 12/05/2021
Barcaleta e Javës!
Ndryshe 19:39 12/05/2021
Tequila Quizz – Salsano dhe Paloma
Ndryshe 19:38 12/05/2021
Barcaleta e Javës!
Ndryshe 15:06 05/05/2021
Blendi Klosi na bëri të mos ankohemi për çmimet në bregdetin shqiptar
Ndryshe 15:05 05/05/2021
Eli Fara: “Nuk më pëlqejnë tekstet e këngëve të të rinjve”!
Ndryshe 15:05 05/05/2021
Kur shoferi i autobuzit bën lëmsh një studio të tërë…
Ndryshe 15:04 05/05/2021
“Basha s’ka garuar kurrë, LSI zgjedhjet e ardhshme do të jetë me zero mandate” sipas Frrok Çupit
Ndryshe 21:25 28/04/2021
“Tequila Quizz” nga Salsano dhe Paloma
Ndryshe 19:38 28/04/2021
‘Kush ka lexuar gjuhën e trupit, kupton se kush do t’i fitojë zgjedhjet” Astrologia bën parashikimin
Ndryshe 22:56 21/04/2021
Tequila Quizz – Salsano dhe Paloma
Ndryshe 22:53 21/04/2021
“Burri që nuk tradhëton gruan nuk është burrë” Mitro Çela në përballje me astrologen…
Ndryshe 22:51 21/04/2021
Mitro Çela: ‘Grida Duma më josh…’
Ndryshe 22:46 21/04/2021
Quizz! Kush nuk përgjigjet ka dënim një gotë me tekila…
Ndryshe 21:34 15/04/2021
Barcaleta e javës – Ndryshe
Ndryshe 22:22 14/04/2021