Celebrities Gossip Showbiz

Tepër fisnike, Victoria Beckham ‘rrëmben’ shikimet e të gjithëve!

Victoria Beckham dukej e mrekullueshme teksa doli jashtë në Londër të premten pasdite. 47-vjeçarja u pa në një makinë, në një dalje që erdhi vetëm disa orë pasi bashkëshorti i saj David postoi në Instagram për të ndarë një imazh që tregonte atë duke puthur vajzën e tyre 10-vjeçare Harper në buzë.

Imazhi shfaqi dyshen duke bërë një shëtitje në park dhe duke ndarë momentin e ëmbël, në një qëndrim sfidues nga sportisti, i cili është përballur me kritika në të kaluarën për shpërndarjen e imazheve që e tregojnë atë duke puthur Harper. Victoria dukej e mrekullueshme në veshjen e saj, të përbërë nga një bluzë të bardhë dhe një fund të shoqëruar me një pallto krem ​​të mbështjellë mbi supet e saj.

Ajo e rriti gjatësinë e saj me taka lëkure gjarpri me një rrip në kyçin e këmbës. Më herët gjatë ditës, David dhe Harper ishin mbështjellë të ngrohtë kundër të ftohtit në një dyshe imazhesh të shpërndara nga ylli, me të dytin duke i treguar ata duke u puthur në buzë.

Ndërkohë, më herët gjatë ditës, mamaja Victoria ndau një imazh të një shënimi të ëmbël që Harper i la çiftit pak para se dyshja baba-bijë të niseshin për shëtitjen e tyre. Në shënimin e ëmbël shkruhej:

Të dashur mami dhe babi, ju dua shumë natën, flini mirë ju dua. Shpresoj të keni patur një darkë të këndshme. Ju dua me gjithë zemrën time. Me dashuri Harper.