Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
300 Javë The Top List, nga Top 20 në Top 50 këngët më të votuara!
TAR Exclusive • 19:14 11/09/2021
"The Top List" emisioni i peferuar i dashamirësve të muzikës shqiptare ka ardhur me ndryshime në vitin 2016. Jo më 20, por janë 50 këngët më të votuara tashmë. Ardit Murataj Liesa Haxhiasllani Mishel Rrena
Garues me kombësi të ndryshme ndajnë eksperiencat, si dhe një copëz e TAR ndodhet aty! Çfarë është?!
TAR Exclusive 19:28 17/10/2021
Mariza Ikonomi vjen si kurrë më parë me koncertin e saj recital “Mariza dhe Qyteti”!
TAR Exclusive 08:58 29/09/2021
Çfarë ndodh në prapaskenat e koncertit të Mariza Ikonomit?! Personazhet zbulojnë shumë të pathëna…
TAR Exclusive 21:30 25/09/2021
Performanca e Be Svendsen dhe intervistat me VIP-at e ftuar në Bohemian Sophie Arena!
TAR Exclusive 20:09 18/09/2021
300 Javë The Top List, ja cili e hapi klasifikimin e parë në vitin 2015!
TAR Exclusive 19:53 11/09/2021
300 Javë “The Top List”, sigla hapëse!
TAR Exclusive 19:50 11/09/2021
300 Javë “The Top List” zbuloni cili ishte i pari në klasifikimin e parë!
TAR Exclusive 19:35 11/09/2021