Celebrities Gossip Showbiz

Theksi i ri i Harry Styles habit fansat!

Harry Styles i la fansat të hutuar për ndryshimin e theksit të tij pas intervistës së tij të fundit me Zane Lowe. Këngëtari i lindur në Redditch, iu bashkua prezantuesit të Apple Music për një intervistë përpara publikimit të albumit të tij të tretë të shumëpritur në studio, Harry’s House, këtë të premte.

Krijuesi i hitit “Wamelon Sugar” duket se ka tërhequr një Liam Payne dhe ka zhvilluar një theks të ri, duke lënë disa fansa të shkatërruar që theksi i tij i famshëm verior duket se nuk ekziston. Shoku i tij i grupit, Liam, kohët e fundit u komentua nga fansat për një theks të çuditshëm irlandez-amerikan pasi u intervistua në Good Morning Britain në një festë pas Oscars në mars.

Pas intervistës, fansat u mblodhën në Twitter për të shprehur opinionet e tyre. Duke reaguar ndaj tonit të tij të ri, një fans shkroi në Twitter:

Harry Styles bëhet një tjetër anëtar i grupit One Direction me një theks krejtësisht të çuditshëm.

Një ndjekës i mërzitur postoi:

Pse jam kaq i prekur nga theksi i Harry duke humbur theksin e tij të butë verior.

Ndërsa një shikues i zemëruar tha:

Absolutisht që e humba mendjen për theksin e ri të Harry Styles këtë mëngjes.

Kujtojmë, se Harry Styles ka zbuluar se ai kurrë nuk e ka festuar suksesin e tij në “One Direction”, pasi ishte aq i dëshpëruar që të pëlqehej nga njerëzit. Këngëtari tha se në kulmin e famës së grupit të tij të djemve ndihej më e rëndësishme të ishte popullor për shkak të natyrës së paqëndrueshme të industrisë muzikore.