Celebrities Gossip

“Thjeshtë mundohet të përshtatet me to”/ Kështu e ka gjetur zgjidhjen Pamela Anderson pas ndarjes për të 6-ën herë!

Pamela Anderson nuk shqetësohet më kur bëhet fjalë për martesën. “PEOPLE” konfirmoi të enjten se ylli i “Baywatch” u nda nga burri i saj i katërt Dan Hayhurst, truproja e saj me të cilin u martua në prag të Krishtlindjeve të vitit 2020. Një përfaqësues i Anderson tha se ajo bëri kërkesë për divorc në Kanada, ku të dy jetonin si burrë e grua.

Më parë, Anderson është martuar me bateristin e “Mötley Crüe”, Tommy Lee në 1995 dhe ata u divorcuan në 1998. Ata kanë dy djem së bashku, Brandon Thomas dhe Dylan Jagger. Aktorja më vonë u martua dhe u divorcua me Kid Rock në vitin 2006. Më pas ajo u martua dhe u divorcua me producentin Rick Solomon dy herë në 2007 dhe 2013. Të dyja martesat me Solomonin morën fund në më pak se një vit.

Ajo gjithashtu u nda nga producenti Jon Peters në vitin 2020, por sqaroi se ata nuk ishin martuar kurrë ligjërisht, pavarësisht se kishin pasur një ceremoni martese. Një burim ka thënë për “PEOPLE” se Anderson ka një qasje unike ndaj martesës:

Pam i pëlqen dasmat. Divorcet nuk janë aq të vështira për të. Ajo është shumë e shpejtë për të marrë një vendim. Por sa e shpejtë është ajo për të zhbërë këtë? Ajo e ka kuptuar se gjërat nuk ishin menduar të ishin kështu. Ajo është një fanse e madhe e Anaïs Nin. Ajo i ka të gjithë librat. Ata kanë të bëjnë shumë me seksualitetin dhe zbaticat e tij. Ajo rrjedh drejt e në të dhe rrjedh menjëherë nga ai. Për të është kënaqësi të martohesh, ajo merr kruarje. Dhe pastaj gjithçka është tatëpjetë nga atje. Ajo është shumë e dhënë pas pasionit. Ajo dëshiron të trajtohet si një zonjë. Ajo e do risinë e dashurisë. Dhe më pas, kur ajo mbaron, ajo kupton se jeta do të ishte më mirë pa të.

Burimi thotë se Anderson thjesht është përshtatur me të tani. Ajo bën çfarë të dojë dhe nuk shqetësohet se si e shikon shoqëria. Anderson u shfaq në emisionin “Loose Women” në Mbretërinë e Bashkuar shkurtin e kaluar së bashku me Hayhurst për një intervistë me të porsamartuarit e atëhershëm duke iu përgjigjur pyetjeve në lidhje me martesën e tyre ndërsa ishin në shtrat. Ajo tha se ajo dhe Hayhurst u takuan në pronën e saj familjare.

Ai punonte këtu dhe unë u bllokova këtu gjatë COVID dhe ne mbetëm bashkë. Ne jemi ende së bashku. Ai është një lloj tipi që do ta kisha takuar nëse nuk do të bëja xhiron e botës dhe do të çmendesha. Është bukur të jesh me një burrë të vërtetë që mund të ndryshojë. Ai është i dobishëm. Është një gjë e re.