Tifozë me Romën apo Feyenoord, Lorik Cana dhe Erion Veliaj shprehen për TAR!
Live From Tirana • 16:29 26/05/2022
I gjithë fokusi këtë kohë ka qenë tek finalja e Conference League mes skuadrave të Romës dhe Feyenoordit. Të ftuar në “Live From Tirana”, Kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj dhe ish-kapiteni i Kombëtares Lorik Cana zbulojnë se për cilën skuadër kanë qenë tifozë. Albana Ruçi Sindi Mila Erion Veliaj Lorik Cana
Një fan club për të gjithë tifozët e Milan, Elton Guranjaku na zbulon gjithçka!
Live From Tirana 10:19 12/08/2022
Fushata “Shqipëria je ti”, Alketa Gaxha flet më shumë për TAR!
Live From Tirana 10:17 12/08/2022
Nga “At The Movies” në përkthyese, Arta Sinamati flet për librin “Nuk përfundon kështu”!
Live From Tirana 10:15 12/08/2022
Artion Vreto për situatën turistike në jugun e Shqipërisë: “Nuk ka ndonjë grek që shan Mykonos”!
Live From Tirana 10:16 11/08/2022
Dy psikologet tregojnë më shumë për librin e tyre mbi çrregullimet e shëndetit mendor!
Live From Tirana 10:12 11/08/2022
KOKA zbulon më shumë mbi projektet e saj të reja dhe jo vetëm!
Live From Tirana 12:27 10/08/2022
Nga dramat e grave në shoqërinë tonë e deri tek impenjimet e saj të shumta, Xhoi Jakaj flet për TAR!
Live From Tirana 12:26 10/08/2022