Sport

Tifozët shqiptarë pushtojnë stadiumin, Spanja pritet me vërshëllima! (VIDEO)

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, tifozët kuqezi nuk mund të mungonin në ndeshjen e fundit dhe më të rëndësishmen për kualfikimin më tej.

Arena e Duseldorfit, 60 minuta para se të nisë sfida është thuajse i tejmbushur nga tifozët tanë. Një atmosferë elektrizuese, sikundër mund të shihet edhe nga pamjet e siguruara nga “Panorama Sport”.

Në momentin që lojtarët e Spanjës shkelën fushën, pati vërshëllima nga ana e tifozëve kuqezinj, ndërkohë që lojtarët e Shqipërisë u pritën me brohorima emocionuese. Për më tepër shikoni pamjet:

(VIDEO1)

(VIDEO)2 

(VIDEO)3