Tirana fiton dhe bind!
PASÓ • 16:23 17/09/2022
Ed Manushi, Glent Nallbani, Lorenc Jemini dhe Ylli Aga diskutojnë mbi ngjarjet më të rëndësishme të futbollit në ditët e fundit. Një episod për të mos u humbur! Ed Manushi Glent Nallbani Lorenc Jemini Ylli Aga Roi Dj
Ilvi Begolli tregon sa gjasa ka Neymar të rikthehet në lojë për Brazilin!
PASÓ 19:02 26/11/2022
Dëmtimi i Neymar dhe shansi i fundit i Messi-t. Intervistë me Lorik Canën!
PASÓ 18:55 26/11/2022
Vendoset përfundimisht që nuk do të ketë alkool në stadiumet e Katarit!
PASÓ 18:23 19/11/2022
Pse u zgjodh Katari për të organizuar Kupën e Botës? Skandali që pasoi direkt nga FIFA…
PASÓ 18:22 19/11/2022
Avni Ponari: “Ne jemi shumë larg në krahasim me Kosovën në basketboll!”
PASÓ 18:22 19/11/2022
10 ndeshje pa fitore, situata është alarmante në Kombëtaren tonë të futbollit!
PASÓ 18:22 19/11/2022
Listat e lojtarëve që nuk u grumbulluan në Kupën e Botës prodhuan shumë debate, por kush ishin ata?
PASÓ 19:02 12/11/2022