Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities

Tom Holland zgjedh mënyrën më unike për të shprehur dashurinë që ka për Zendaya-n!

Pavarësisht se yjet e filmave kryesisht me superheronj të gjigandit të madh ‘Marvel’, Zendaya dhe Tom Holland kurrë nuk e kanë tepruar me postimet e tyre kur shprehin dashurinë për njëri-tjetrin. Dyshja e preferuar e “Spider-Man” pak kohë më parë janë fotografuar në një makinë duke shkëmbyer një puthje romantike me njëri-tjetrin ku ata edhe konfirmuan se ishin të lidhur me njëri-tjetrin.

Edhe pse thashethemet se çifti janë bashkë kanë qarkulluar për vite me rradhë. Pas roleve të tyre kryesore në “Spider-Man: Homecoming” të vitit 2017, burimet thanë se ata kishin filluar të frekuentoheshin me njëri-tjetrin. Në ato kohë dyshja qeshi me këto lajme në mediat sociale por që më vonë u kthye në diçka shumë serioze.

Tani ata e kanë bërë të dy lidhjen publike dhe shpesh herë në rrjetet e tyre sociale mund që të postojnë edhe ndonjë foto ku shprehin në mënyrën më unike dashurinë që ata kanë për njëri-tjetrin dhe që mesa duket nuk do të shterojë kurrë.

Së fundmi aktori i njohur për rolet e tij në shumë filma që sidomos pëlqehet nga adoleshentët ka postuar një foto të të dashurës së tij, e cila shkëlqeu në premierën e filmit të saj më të ri me titull ‘Dune’.

Rikujtojmë se aktorja bukuroshe arriti që të tërhiqte jo vetëm vëmendjen e të gjithë të ftuarve por edhe të fansave të saj dhe kjo vetëm për look-un që ajo kishte zgjedhur që të vishte gjatë premierës së filmit fantastiko-shkencor me titull ‘Dune’. Një fustan i bardhë me shkëlqim kudo dhe me një model shumë të veçantë e bënë Zendaya-n të dukej thjeshtë e mahnitshme.

Aktorja 25-vjeçare zbukuroi tapetin e kuq në Odeon Luxe, në Leicester Square, të gjithë sytë ishin drejtuar te ylli kryesor i filmit ‘Dune’. Kjo premierë e këtij filmi mezi është pritur nga të gjithë sepse përveç temës dhe zhanrit fantastiko-shkencor ka të bëjë edhe me kastin e aktorëve, ku vlen që të përmenden Timothée Chalamet, Jason Momoa, Rebecca Ferguson, Oscar Isaac, Dave Bautista, Josh Brolin dhe Babs Olusanmokun.