Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Top 5 serialet bazuar në histori të vërteta që duhet t’i shihni me patjetër!
@ the Movies • 20:40 24/07/2021
Edi dhe Arta këtë herë diskutuan rreth pesë serialeve të bazuara në histori të vërteta. Titujt e këtyre serialeve janë: "The Spy", "Narcos", "MindHunter", "American Crime Story" dhe "Chernobyl". Edi Hallaçi Arta Sinamati Dj Wizii
Genti Minga flet për “Besën e Doruntinës”, filmi i animuar mbi barazinë gjinore!
@ the Movies 21:08 17/09/2021
Horror, Western, Aventurë, zbuloni premierat e kësaj jave në Cineplexx!
@ the Movies 20:54 17/09/2021
Edi dhe Arta na njohin me premierat që po transmetohen këtë javë në Cineplexx!
@ the Movies 19:35 10/09/2021
Erald Kapri zbulon të pathënat e agjentëve sekretë britanikë në Shqipëri, aksion e histori dashurie.
@ the Movies 19:14 10/09/2021
“Snob” seriali më i ri që do të transmetohet në Top Channel, Dalina Buzi zbulon gjithçka!
@ the Movies 16:52 04/09/2021
Edi dhe Arta na njohin me premierat e filmave në Cineplexx të cilat nuk duhen humbur!
@ the Movies 16:51 04/09/2021
“Vëlla dhe Qera”, seriali më i ri shqiptar ku secili prej nesh gjen pak nga vetja!
@ the Movies 16:56 14/08/2021