Celebrities Film & Tv Magazine

Top Arena/ Konfirmohet banori i parë i Big Brother Vip 4, këngëtari i njohur e pranon…

Këngëtari i njohur Young Zerka mund të jetë banor i edicionit të ardhshëm të Big Brother VIP. I ftuar në emisionin Top Arena në Top Channel, Zerka pohoi pyetjen e moderatores Alesia Bami.

Alesia Bami: Ka zëra që thonë që ti do të jeësh banori i parë i Big Brother Vip 4.

Young Zerka: Kjo është e vërtetë.

Tashmë na mbetët vetëm të presim edicionin e katërt për të konfirmuar lajmin.

Ju rikujtojmë se, dy prej artistëve më të dashur të tregut muzikor, Fifi dhe Young Zerka, janë bërë bashkë për të sjellë jo një, por pesë këngë të reja. Ata kanë publikuar EP e tyre të parë së bashku që mban titullin “Kameleon” dhe të ftuar në studion e “Wake Up” na kanë zbuluar më shumë rreth këtij projekti.