Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Health & Beauty

Trendi i flokëve që po “çmend” vajzat e showbiz-it!

Vajzat e showbiz-it gjithmonë përpiqen të shfaqen në daljet e tyre publike sa më të kuruara dhe me ‘look-e’ interesante. Nuk mungon gjithashtu as frymëzimi apo inspirimi që ato marrin shpesh nga njëra- tjetra. Mund të ndodhë me modele fustanesh, aksesorësh apo flokësh, siç është edhe rasti për të cilin po flasim që po ‘çmend’ vajzat e famshme të huaja dhe shqiptare.

Bëhet fjalë për ‘baby hair’ që modelohet në pjesën e sipërme të ballit. Më poshtë ju tregojmë disa nga të famshmet që e kanë ‘përqafuar’ këtë trend.

Rihanna

Jennifer Lopez 

Elvana Gjata

Dafina Zeqiri

Kim Kardashian