Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
U përfol se nuk flet me Arbana Osmanin, Olti Curri sqaron të vërtetën ekskluzivisht në TAR…
Pardon My French • 19:12 10/06/2021
Olti Curri ishte i ftuar ditën e djeshme në “Pardon My French” nën moderimin e Jonidës dhe Kevit. Ai foli mbi hapat e tij të parë në media, si edhe për “Big Brother VIP”, ku u shpreh se do të ishte vërtet ide e mirë realizimi i tij në Shqipëri. Olti Curri Jonida Aliçkolli Kejvin Kalo Dj Wizii
Jonida dhe Kevi trajtojnë me nota humoristike dhe ironike çështjen e prindit 1 dhe prindit 2 në këtë pjesë të “Pardon My French”
Pardon My French 20:46 17/06/2021
Në Shqipëri, nëse ndodh një ngjarje si e Eriksen, njerëzit do nxirrnin telefonat të filmonin!
Pardon My French 19:23 17/06/2021
DJ Sardi tregon për bashkëjetesën, dasmën dhe planet për zgjerimin e familjes! Cila është arsyeja e fortë që e shtyn atë të marrë pjesë në Festivalin e Këngës?
Pardon My French 19:18 17/06/2021
Polici i mirë, polici i keq: Sokol Balla ngatërron Meghan Markle me Kate Middleton…
Pardon My French 20:16 10/06/2021
U përfol se nuk flet me Arbana Osmanin, Olti Curri sqaron të vërtetën ekskluzivisht në TAR…
Pardon My French 19:12 10/06/2021
Jonida dhe Kejvin japin mendimet e tyre të sinqerta në rubrikën “Polici i mirë polici i keq”
Pardon My French 16:52 04/06/2021
Plazhet shqiptare janë të mbivlerësuara?!
Pardon My French 16:50 04/06/2021
A do ta linte “Klanifornia”-n për “Portokalli”-në? Visjan Ukcenaj e thotë troç
Pardon My French 20:01 03/06/2021
Anjeza Branka zbulon në Top Albania Radio detaje nga projekti i saj më i fundit muzikor!
Pardon My French 15:48 31/05/2021
Agon Nimani larg muzikës, por vazhdon të merret me art…
Pardon My French 15:39 31/05/2021
Malda Susuri rikthehet me një koncert!
Pardon My French 18:33 27/05/2021
Stine rrëfen kujtimet e tij si fituesi i parë i “Top Fest”!
Pardon My French 18:02 27/05/2021
Kundër Rrymës: Nuk mu duk dhe aq keq kënga e Ana Lleshit…
Pardon My French 17:04 20/05/2021
Polici i mirë, polici i keq: Rikthehet seriali “Friends” dhe papritur bota u bë pak më e bukur.
Pardon My French 17:00 20/05/2021
Samanta Karavella flet për jetën e saj private!
Pardon My French 16:48 20/05/2021
Polici i mirë, polici i keq: Tuna bëhet nënë për herë të dytë, si reagojnë Roberti dhe Nora?!
Pardon My French 15:59 14/05/2021
“Akoma s’ka dhënë dorëheqien Lulzim Basha?!”
Pardon My French 15:58 14/05/2021
Capital T armik me Bujupin, ja çfarë thotë Kapo në TAR
Pardon My French 15:56 14/05/2021
“Nuk e di pse i thonë e bukur Xhemit, është shumë normale si pamje”
Pardon My French 16:28 06/05/2021
Heqja e orës policore, thashethemi që na theu zemrat!
Pardon My French 16:19 06/05/2021
“Polici i mirë, polici i keq” komentet pozitive dhe negative të Jonidës dhe Kejvin
Pardon My French 18:00 29/04/2021
“Dua të fle dhe të zgjohem jashtë Shqipërisë”
Pardon My French 17:44 29/04/2021
Eraldo Rexho: “Kam ndarë binjakët Veshaj…”
Pardon My French 17:25 29/04/2021
Jonida Vokshi i rikthehet aktrimit, konfirmohet pjesëmarrja në serialin e Ermal Mamaqit…
Pardon My French 16:47 22/04/2021
Kundër Rrymës: “Më pëlqejnë më shumë macet sesa qentë”
Pardon My French 16:33 22/04/2021
E shkuara e Lulzim Bashës ‘Dj në Hollandë’ prandaj e do kaq shumë gjumin?!
Pardon My French 16:02 22/04/2021
Sa më shumë kalon koha, aq më shumë mendoj që filmat shqiptarë janë kot
Pardon My French 21:44 15/04/2021
Patronazhistët meqë i dinë të gjitha për ne, te vinë te na shohin pak edhe fatin!
Pardon My French 21:36 15/04/2021
Nevina Shtylla surprizon me planin e saj më të ri, jashtë botës së ekranit!
Pardon My French 15:02 15/04/2021
“Ish-konkurrentët e ‘Për’puthen’ po kujtohen që kanë disa gurë në xhepa…”
Pardon My French 17:41 08/04/2021
“Ma shpifin akulloret…”
Pardon My French 16:48 08/04/2021
Ekskluzive/ Çiljeta flet për herë të parë për Sali Berishën dhe se si ja ‘vodhi zemrën’ Lali Eri
Pardon My French 16:31 08/04/2021
Meridian Ramçaj: Më vinë foto dhe fakte të vërteta për personazhet e Për’puthen në Instagram…
Pardon My French 22:11 01/04/2021
Meridian Ramçaj konfirmon lidhjen e Anës me Arsimin!
Pardon My French 20:07 01/04/2021
Ka diçka që po e mërzit Lei Krajën në Tiranë dhe kjo gjë po shtohet çdo ditë…
Pardon My French 20:06 01/04/2021
Arjan Konomi: Konkurrentët mbi 40 -vjeç kanë shkuar me të vërtetë për të gjetur dashurinë, jo si…
Pardon My French 16:28 25/03/2021
Polici i mirë, polici i keq: Si komentohet libri i Bashës në prag të zgjedhjeve?!
Pardon My French 16:26 25/03/2021
Kundër Rrymës: Mësuesit që nuk duan të bëjnë vaksinën…
Pardon My French 21:29 18/03/2021
Polici i mirë, polici i keq: Më në fund e pamë Ilir Metën ndryshe…
Pardon My French 21:23 18/03/2021