Celebrities Gossip Showbiz

Udhëtimi i Kylie Jenner me Travis dhe Stormi do t’ju lërë pa fjalë!

Kylie Jenner u ka dhënë fansave të saj një paraqitje të shkurtër të stilit të saj të jashtëzakonshëm të jetesës, teksa shpërndau foto dhe video të udhëtimit të saj në Las Vegas me avionin e saj privat.

Themeluesja e Kylie Cosmetics ishte në Sin City për Billboard Music Awards 2022 të hënën dhe ajo dokumentoi udhëtimin e saj përmes mediave sociale për t’i mbajtur të informuar ndjekësit e saj. Në një video në TikTok, 24-vjeçarja u pa duke bërë një selfie në pasqyrë me rroba të gjera teksa po bënte udhëtimin nga Los Angeles në Nevada.

Kylie shfaqi pamjet e shkëlqyera gjatë fluturimit para se të shfaqte një mëngjes të mrekullueshëm me pesë pjata të shërbyer në bord, shoqëruar me një pije të markës Kylie Air. Vajza Stormi, e cila vodhi vëmendjen në tapetin e kuq me një fustan të bardhë, hyri për herë të parë në video, ndërsa mamaja e saj e famshme përgatitej për eventin e profilit të lartë.

Klipi i radhës shfaqte Kylie, me një fustan blu mahnitës nga Balmain dhe reperin Travis Scott, i cili po performonte në event, së bashku në tapetin e kuq për herë të parë që nga lindja e fëmijës së tyre të dytë në shkurt. Atyre iu bashkua shumë shpejt Stormi, e cila u fut në ijën e nënës së saj gjatë fotosesionit të improvizuar.