“Unë e kam fituar Big Brother tim”, Meridian Ramçaj flet për rrugëtimin e tij në “BBV”!
Ndryshe • 20:16 26/01/2022
“Ndryshe” erdhi edhe këtë të martë me një episod shumë të veçantë, dhe një të ftuar special. Bëhet fjalë për Meridian Ramçaj, i cili ishte pjesë e “Big Brother Vip” dhe “Big Brother Vip Albania”. Me dy eksperienca të tilla shumë të veçanta, plot emocione të forta, Meridiani u shpreh për rrugëtimin e tij në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Meridian Ramçaj Salsano Rrapi Adi Pojana Dj Vini
Nga flirtimet me futbollistët deri te oferta për të qenë në ‘BBV’, Lei Kraja tregon gjithçka në TAR!
Ndryshe 20:51 26/05/2022
Çfarë gabimi po bën Sali Berisha?! Përgjigjet Ervin Salianji.
Ndryshe 21:10 18/05/2022
Ervin Salianji: “Deputetëve nuk iu del rroga!”
Ndryshe 21:08 18/05/2022
A do futej Salianji në Big Brother Vip?!
Ndryshe 21:07 18/05/2022
Ervin Salianji komenton përplasjet e forta mes Berishës dhe Bashës në “Ndryshe”!
Ndryshe 21:02 18/05/2022
Kriteret për të qenë zhigolo!
Ndryshe 20:42 18/05/2022
Ja se çfarë të ofron një klinikë dentare nëse i bën reklamë!
Ndryshe 20:40 18/05/2022