Celebrities Gossip Showbiz

Urimi i ëmbël i Romeo Beckham për ditëlindjen e të dashurës!

Romeo Beckham postoi në Instagram të premten për të ndarë një mesazh ditëlindjeje dhe një përzgjedhje të selfieve të ëmbla për 19-vjetorin e të dashurës së tij modele Mia Regan. Djali 19-vjeçar i David dhe Victoria Beckham shkroi:

Gëzuar ditëlindjen. Ti je njeriu më i mirë dhe shpresoj të kesh ditën më të mirë ndonjëherë. Të dua më shumë se kurrë.

Romeo dhe Mia dukeshin më të lumtur se kurrë në përzgjedhjen e fotove duke u puthur në një sërë vendesh piktoreske. Influencuesi ndau gjithashtu një foto gazmore të Mia-s e veshur me një kapele të thurur luleshtrydhe me qenin e saj Rufus të veshur me një aksesor të ngjashëm.

Diku tjetër, Romeo nuk mundi pa vënë në siklet të dashurën e tij pasi postoi edhe një foto nga afër të Mia-s duke e përkëdhelur me një maskë.

Postimi i dashur i ditëlindjes vjen pasi Mia shënoi ditën e fundit të të qenit 18 vjeçe me një selfie në Instagram me Romeo Beckham të enjten. Pa grim për të shfaqur bukurinë e saj natyrale, modelja shkëlqente me një bluzë të bardhë. Romeo mbeti pa këmishë ndërsa shtrihej përkrah influencueses në foton e ëmbël të dhomës së gjumit. Dyshja kanë shijuar shumë kohë cilësore së bashku në Londër dhe janë parë gjithashtu duke bërë patinazh në akull në Muzeun e Historisë Natyrore këtë javë.