Urimi i veçantë për shqiptarët nga këngëtari Alban Ramosaj ekskluzivisht për TAR!
TAR Exclusive • 15:29 31/12/2021
Sot në “Maratonën e 100 Këngëve më të mira të Vitit” ishtë i ftuar nëpërmjet një lidhjeje telefonike Alban Ramosaj, këngëtari i njohur dhe mjaft i dashur për të gjithë publikun shqiptar. Alban Ramosaj
Nuk kishte si të përfundonte ndryshe “Spring Festival Tirana”!
TAR Exclusive 18:39 17/05/2022
A kanë plane të reja në horizont dyshja unike Vera Lumani dhe Lind Islami?
TAR Exclusive 18:32 17/05/2022
“Shqipëria është në krizë muzikore!”/Renis Gjoka zbulon se albumi i tij i ri do të vijë në datë…
TAR Exclusive 18:27 17/05/2022
“Surpriza madhështore na presin…”/Redon Makashi zbulon gjithçka për Top Albania Radio!
TAR Exclusive 18:25 17/05/2022
Së shpejti do të kemi bashkëpunime të reja nga Juliana Pasha dhe…
TAR Exclusive 18:23 17/05/2022
Gjergj Kaçinari zbulon për TAR në ‘Spring Festival’ se kur do sjellë diçka të re për të gjithë ne!
TAR Exclusive 18:21 17/05/2022
Disa nga emisionet më të mira të Top Albania Radios tanimë dhe në Top News!
TAR Exclusive 11:43 11/05/2022