Celebrities Showbiz

Urimi special i Fifit për Vitin e Ri për dëgjuesit e Top Albania Radio-s!

“Maratona e 100 Këngëve më të mira të Vitit” vijon në Top Albania Radio me disa urime shumë speciale nga artistët më të dashur shqiptarë, personalitetet nga bota e medias dhe figurat më të komentuara të momentit. Një nga ta, ishte edhe Fifi, një artiste me kuptimin e plotë të fjalës, këngët e së cilës kthehen në hite në një kohë rekord. Ajo vjen me një urim shumë të veçantë për dëgjuesit e Top Albania Radio-s.

Urime Viti i Ri. Uroj që ky vit t’ju sjellë shëndet, dashuri, lumturi. Mirësia dhe paqja mbizotëroftë. Ju dua fort. Shihemi shumë shpejt bashkë! Top Albania Radio I love you guys!