Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Showbiz

Vajza 3-vjeçare e Khloe Kardashian duket se e ka zgjedhur se çfarë do të veshin për Halloween!

Vajza e Khloe Kardashian, True, mund të ketë gjetur se çfarë do të veshin ato të dyja për festën e Halloween-it. Gjatë një paraqitjeje të fundit në “The Ellen DeGeneres Show”, Kardashian zbuloi se çfarë dëshiron vajza e saj që ajo të veshë për Halloween dhe nuk është fare aq magjepsëse sa supozohet të jetë. Khloe shprehet se:

True do të jetë Moana dhe ajo do që unë të jem Pua derri. Është pak me hile nga ana e saj, por është në rregull. Unë do të jem Pua për të kënaqur True.

Kardashian dhe True gjithmonë surprizojnë dhe sigurohen që të duken sa më të mahnitshme në festat e Halloween. Vitin e kaluar, Khloe u vesh si Cleopatra dhe vajza e saj u vesh si një princeshë e vogël.

Pastaj në vitin 2019, Khloe Kardashian veshi një kostum të mrekullueshëm si Cruella de Vil dhe True u vesh si një qenush i lezetshëm dalmant.

Megjithatë, në vitin 2018, ato vodhën zemrat e fansave kur veshën veshje të ngjashme si njëbrirësh dhe tigër.

Ndërsa ishte në emision, ajo diskutoi mbi qëndrimin e motrës së saj Kim në “Saturday Night Live” duke thënë se ajo e dinte se Kim do të bënte një punë të mirë si prezantuese sepse asaj i pëlqen t’u tregojë të gjithëve se e kanë gabim. Ajo vazhdoi të flasë për serialin e ri të familjes së saj, i cili do të shfaqet në platformën e transmetimit Hulu.

Khloe zbuloi se shfaqja e klanit Kardashian-Jenner do të fillojë transmetimin në fund të janarit ose në fillim të shkurtit dhe se të gjithë ato janë vërtet të emocionuara. Vitin e kaluar, familja Kardashian-Jenner njoftoi fundin e serialit të tyre “Keeping Up With The Kardashians”. Ai transmetua për 20 sezone në “E!” gjatë 14 viteve.