Vajza e Gent Demaliaj zbulon gjithçka mbi koncertin në nder të babait të saj të ndjerë!
Live From Tirana • 09:55 24/06/2022
E ftuar në “Live From Tirana” ka qenë këngëtarja Edea Demaliaj. Ajo na ka folur më shumë mbi koncertin që do të mbahet së shpejti në Tiranë në nder të babait të saj, Gent Demaliaj, ku Edea do të risjellë edhe njëherë këngët e tij… Stenaldo Mëhilli Edea Demaliaj Danko Dj
Elona dhe Jonida na zbulojnë se çfarë të presim nga sezoni i ri i “Pardon My French”!
Live From Tirana 14:25 28/09/2022
Sa vlerë kanë konkurset e bukurisë sot?! Alda Bida na tregon gjithçka!
Live From Tirana 11:52 28/09/2022
Dokumentari që synon të mbledhë fonde për kurimin e Ana Ninës, Eno Milkani tregon për TAR!
Live From Tirana 11:50 28/09/2022
Thashethemet më të fundit nga bota e showbiz-it na i tregon Andi Vrapi!
Live From Tirana 09:45 27/09/2022
Tendencat e sezonit vjeshtë-dimër, stilistja Rezarta Skifteri flet për TAR!
Live From Tirana 09:42 27/09/2022
Kush janë personazhet që kryesojnë “Social Top 5” për këtë javë? Zbulojini…
Live From Tirana 15:23 24/09/2022
Gjithçka rreth albumit më të ri “EUDAIMONIA” e tregon vetë KOKA në TAR!
Live From Tirana 15:09 24/09/2022