Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
“Vaksina me detyrim te studentët, kundër çdo të drejte të njeriut!”
Pardon My French • 21:18 22/10/2021
"Pardon My French" vjen tek ju me rubrikën që tanimë jeni familjarizuar "Polic i mirë, polic i keq". Si i kanë komentuar Jonida dhe Kevi situatat më të diskutuara të javës? Ndiqni video-n për të parë "dy anët e monedhës"! Jonida Aliçkolli Kevi Kalo Dj Wizii
Erisa & Luixhino: “Nëse do futeshim në ‘BBV’ do ishim një lojtar i vetëm!”
Pardon My French 12:54 03/12/2021
Poezia e Jonidës që “emocionoi” Arbër Çepanin…
Pardon My French 12:53 03/12/2021
Pas video-s ku imitonin Fifin, Erisa & Luixhino zbulojnë ofendimet që morën në rrjete sociale!
Pardon My French 12:51 03/12/2021
Erisa & Luixhino për Fifin: “U nis për humor, kemi punuar me të, nuk do lëpijmë b*thën të gjithëve!”
Pardon My French 21:01 02/12/2021
A janë në një lidhje? Erisa dhe Luixhino: ” I kemi ndarë hesapet me kohë!”
Pardon My French 21:00 02/12/2021
Arbër Çepani: “Pavarësisht tensionit brenda shtëpisë së Big Brother, ishte më qetë se jashtë saj…”
Pardon My French 19:28 02/12/2021
Qëndrimi i Arbër Çepanit për raportin Donald-Beatrix, polici i mirë apo polici i keq?!
Pardon My French 19:17 02/12/2021