Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
“Vëlla dhe Qera”, seriali më i ri shqiptar ku secili prej nesh gjen pak nga vetja!
@ the Movies • 16:56 14/08/2021
Kjo e premte shënon dhe episodin e fundit të “At The Movies” për këtë sezon. Edi dhe Arta diskutuan më shumë mbi serialin më të ri shqiptar të titulluar “Vëlla dhe Qera”. Të ftuar në studio ishin Enea, i cili është producent, regjisor, por njëkohësisht edhe luan në këtë serial dhe Artjola, e cila është aktore në "Vëlla dhe Qera". Arta Sinamati Edi Hallaçi Wizii Dj
Regjisori Bujar Alimani zbulon gjithçka nga filmi më i ri “The Albanian Virgin”!
@ the Movies 15:50 16/10/2021
Edi dhe Arta ju njohin me premierat e filmave në Cinepelxx! Ja pse nuk duhen humbur…
@ the Movies 15:48 16/10/2021
Kush i njeh më mirë filmat e James Bond?!
@ the Movies 15:43 09/10/2021
“No Time To Die” tashmë në Cineplexx, ja arsyet se pse nuk duhet humbur!
@ the Movies 15:41 09/10/2021
“At The Movies” prezanton premierat më të fundit në “Cineplexx”!
@ the Movies 18:40 02/10/2021
“Arratisja me not nga Velipoja në Jugosllavi”! Ardit Sadiku flet mbi dokumentarin shqiptar!
@ the Movies 18:27 02/10/2021
Cineplexx sjell “Boss Baby 2” dhe të tjera premiera të cilat nuk do të donit t’i humbisnit!
@ the Movies 14:49 25/09/2021