“Vera është një alarm i kuq”/Psikologia Lediona Braho tregon pse ndihemi të trishtuar këtë sezon!
Live From Tirana • 00:00 09/07/2024
E ftuar përmes një lidhje telefonike në “Live from Tirana” ishte psikologia Lediona Braho për të folur rreth problemeve që njerëzit hasin gjatë stinës së verës. E megjithëse e shumëpritur, shumë njerëz nuk dinë si t’i shijojnë ato, shpesh për shkak të paaftësisë për të moderuar stresin, pritshmëritë dhe përgjegjësitë vetjake. Jerida Sakaj Endriu Hysi Lediona Braho Dj Danko
Elena Papajovan zbulon trendet e fundit të tatuazheve dhe si të kujdesemi për to gjatë verës!
Live From Tirana 12:58 16/07/2024
Pas suksesit të “Hedh pas”, këngëtari Algert Sala zbulon projektin e radhës!
Live From Tirana 00:01 16/07/2024
Çfarë kanë parashikuar yjet këtë verë për shenjat e zodiakut, sipas Xhiliola Lamaj!
Live From Tirana 00:00 16/07/2024
Auron Deva zbulon planet mbi albumin e ri dhe këngën e fundit: “Probleme me shëndetin mendor…”
Live From Tirana 00:03 13/07/2024
Arkitektja Kilda Markaj këshillon si të mbajmë shtëpinë të freskët gjatë verës: “Ja bimët e duhura…”
Live From Tirana 00:02 13/07/2024
Çfarë po ndodh me ndjekësit në Instagram të ish-banorëve të “Big Brother VIP 3”?!
Live From Tirana 00:01 13/07/2024
Trendet e reja të make-up në verë, Henri Gjata vjen me këshilla për të gjithë ne: “Hiqni dorë nga…”
Live From Tirana 00:01 12/07/2024