Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Vera nuk ka mbaruar ende, Rita Ora magjeps me look-un e saj me bikini!

Rita Ora tregon pamjen e saj të pabesueshme me bikini me lule blu, ndërsa shijon rrezet e nxehta të diellit. Ajo dukej e pabesueshme teksa ndau një seri fotografish me bikini në Instagram të hënën. Këngëtarja shfaqi figurën e saj të mrekullueshme në një copë blu dhe të bardhë me një print lulesh.

Stunning: Rita Ora looked incredible as she shared a series of sizzling bikini snaps to her Instagram on Monday

Ajo gjithashtu kishte një gjerdan ari, ndërsa i la flokët bjonde të binin mbi supet e saj. Krahas postimit, ajo shkroi si më poshtë.

Buzëqesh rreth e qark. Shpresoj që të gjithë të keni kaluar një fundjavë të mrekullueshme.

Kujtojmë se Ritës kohët e fundit iu dha leja për kamerat e sigurisë të teknologjisë së lartë në mes të rinovimeve të saj të planifikuara të vendbanimit të saj me gjashtë dhoma gjumi Viktoriane në Primrose Hill, të cilën ajo e mori në shkurt të këtij viti. Mes modernizimit në shkallë të gjerë të shtëpisë, Rita thuhet se po planifikon të instalojë kamera të avancuara, niveli i së cilës mund të gjendet në aeroporte, në një përpjekje për të rritur sigurinë për ta bërë atë të ndihet më e sigurt. Një raport zyrtar i cituar në botim thotë:

U krye një rishikim i plotë i sigurisë që mbulon ambientet e reja, masat mbrojtëse të mundshme që duhet të ekzistojnë për t’i mundësuar klientit të jetë në paqe ndërsa banon në shtëpi, i lumtur në dijeni se është i sigurt. Për shkak të suksesit të saj, famës së saj, pasurisë së saj dhe ekspozimit ndaj publikut dhe mediave, e gjithë kjo e lë atë të hapur ndaj rreziqeve/synimeve të panjohura të këqija. Raporti vazhdon duke thënë se klientja, Rita, ka qenë në të kaluarën viktimë e ‘stalkers, ndërhyrës dhe mashtruesve online’, dhe falë masave të reja të sigurisë, ato janë ‘neutralizuar’.