Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Video më e re dhe plot humor e TAR Vintage, këtë herë mban titullin “Plaku”!
Vintage • 12:29 11/07/2021
Një frymë e re, një video ndryshe, por sigurisht me nota humori vjen edhe këtë të dielë për të gjithë ju të dashuruar pas #radiomania! "Plaku" është thjesht pjesa e parë e një projekti të punuar me shumë përkushtim dhe dashuri nga Bendi Mani, Bojken Lako dhe Fabian Asllani. Bendi Mani Bojken Lako Fabian Asllani
Ky episod kaq humoristik i TAR Vintage, i quajtur “Hajria”, është për të mos u humbur!
Vintage 09:32 19/09/2021
Prefekti i Tiranës, Qazimi, ju mëson se çfarë ndodh nëse nuk ndiqni “Top Albania Radio-n”!
Vintage 17:54 12/09/2021
Cila është kënga e Top Albania Radio-s?! Zbuloni më shumë duke parë videon e TAR Vintage!
Vintage 16:11 05/09/2021
Për të vazhduar historinë e javës së kaluar, TAR Vintage sjell “Sali Protopapa II”, që sigurisht dhe ky episod nuk duhet humbur kurrsesi!
Vintage 17:00 29/08/2021
TAR Vintage këtë herë sjell episodin humoristik “Sali Protopapa” që nuk duhet humbur kurrsesi!
Vintage 12:08 22/08/2021
Video më e re e TAR Vintage titullohet “Prenga në Tiranë”!
Vintage 13:16 15/08/2021
TAR Vintage ju mëson se si të përballeni me një police që po ju vendos gjobë…
Vintage 12:27 08/08/2021