Sport

Video që po bën xhiron e rrjetit/ Ronaldo nxjerr diçka nga pantallonat dhe e konsumon në fushë!

Portugalia fitoi dje 3-2 kundër Ganës në grupin H të Kupës së Botës. Në ndeshjen debutuese të luzitanëve në këtë event, nuk mund të mungonte goli i Cristiano Ronaldos. Veç shpalljes si njeriu më i mirë i ndeshjes, CR7 po bën xhiron e medieve edhe me një gjest të bërë gjatë 90 minutave.

Ylli dhe kapiteni i Portugalisë është filmuar duke kontrolluar poshtë pantallonave të tij, teksa ka nxjerrë diçka që më pas e ka konsumuar. Një veprim i tillë ka bërë xhiron e mediave, me tifozët që janë konfuz për veprimin e CR7.

Ndërkaq shumë të tjerë kanë aluduar se ai po merr steroide!