Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Wow Melinda! Këngëtarja publikon fotot provokuese nga pushimet dhe na la me gojë hapur

Melinda Ademi është padyshim një nga reperet më të komentuara dhe të pëlqyera të momentit. Këngët e saj sa provokuese aq edhe ‘të egra’ kanë arritur ta bëjnë Melindën një sensacion.

E së fundmi, ashtu siç di vetëm ajo të provokojë, ka ndarë disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram teksa është me pushime në bregdetin e Shqipërisë. Melinda shfaqet me rroba banjo dhe disa poza shumë provokuese që kanë ngacmuar syrin e ndjekësve.

Vendi im i lumturisë 

Momentet më të lumtura për fansat janë ato që takojnë idhujt e tyre, e shpesh kjo ndodh nëpër koncerte ku ata kanë reagime nga më të ndryshmet nga emocionet e mëdha. Një eksperiencë të pakëndëshme ka përjetuar këngëtarja, të cilës gjatë koncertit të saj, një nga fansat i ka prekur të pasmet. Video u bë virale brenda pak sekondash dhe i ka shokuar të gjithë. Por aty duket qartë që artistja nuk e ka mbajtur veten dhe i është kthyer menjëherë duke i thënë që mos ta prekë.