Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku do të bëhen sërish prindër vitin që vjen?

Më 1 shtator të vitit 2017 Xhensila dhe Besi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë dhe shijuan një muaj mjalti ashtu siç ndodh vetëm në ëndrra. Ndërsa në korrik të 2018-ës, çifti u bënë prindër për herë të parë. Aktori dhe këngëtarja u bekuan me një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Ajka.

E sot, pas plot 4 vitesh nga martesa e tyre, Xhensila uron Besin për përvjetorin, por ajo që bie në sy është dëshira e këngëtares. Me anë të një video ku duket dyshja, ajo shkruan:

P.S: Gëzuar përvjetorin e martesës shpirt, vitin tjetër ishalla!   

Mesa duket, çifti ka nisur planet për zgjerimin e familjes dhe dëshira e Xhensilës për t’i bërë Ajkës një vëlla ose motër qenka shumë e madhe!

Së fundmi, këngëtarja ka zbuluar se do të vijë shumë shpejt në një bashkëpunim me Klajdi Harunin, një këngë të cilën e ka shumë përzemër.

Mezi po e pres, është një nga këngët që e kam dashur më së shumti. Ka gati një vit që është bërë si projekt, por po presim kohën e duhur që ta lancojmë dhe besoj se shumë shpejt.

Projekti i saj më i fundit muzikor është ai në bashkëpunim me Lumi B. “Prit pak” vetëm dy muaj pas publikimit ka plot 13 milion klikime.