Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Fashion Gossip Health & Beauty

Yjet e famshme të cilat eksperimentuan në mënyrë drastike me flokët e tyre, ju do të guxonit?!

Ne jemi mësuar me imazhin e të famshmëve tanë të preferuar dhe sa herë që ata rrezikojnë dhe ndryshojnë në mënyrë drastike pamjen e tyre, kjo na bën të shokohemi. Charlize Theron, Kristen Stewart, Kate Hudson dhe Demi Lovato janë vetëm disa gra të famshme që ishin mjaft të guximshme për të shkurtuar flokët.

Disa nga këto gra shkuan edhe më tej dhe ndryshuan gjithashtu edhe ngjyrën e flokëve, gjë që i bëri eksperimentet e tyre edhe më “dramatike”.

Se cilat janë këto personazhe, ne ju njohim me to:

Demi Lovato

Kate Hudson

Kristen Stewart

Katie Holmes

Kaley Cuoco

Shailene Woodley

Emma Watson

Pamela Anderson

Charlize Theron

Keira Knightley

Scarlett Johansson

Halle Berry

Anne Hathaway

Tyra Banks

Cara Delevingne

Katy Perry

Zendaya

Nëse ende po përballeni me pasojat e një prerje të dështuar flokësh që provuat gjatë karantinës ose nëse thjesht jeni mërzitur plotësisht nga pamja juaj dhe keni nevojë për një ndryshim, vera është koha e përkryer për të dalë nga rutina e flokëve tuaj dhe për të guxuar me modele.