Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Showbiz

Yjet tuaj të prefereruar kur ishin fëmijë!

Ndonëse është e vështirë të imagjinohet shumica e të famshmëve pa shkëlqimin e tyre këto ditë, ata ishin ashtu si ne kur ishin fëmijë, me buzëqeshje të ndrojtura dhe faqe topolake.

Nëse keni menduar ndonjëherë se si dukej ylli juaj i preferuar në fëmijërinë e tyre, ja ku i keni:

Scarlett Johansson
Sophie Turner
What 15+ Famous Celebrities Looked Like When They Were Kids
Bruno Mars
What 15+ Famous Celebrities Looked Like When They Were Kids
Bella Hadid
What 15+ Famous Celebrities Looked Like When They Were Kids
 Zendaya
What 15+ Famous Celebrities Looked Like When They Were Kids
Emily Ratajkowski
What 15+ Famous Celebrities Looked Like When They Were Kids
Rihanna
What 15+ Famous Celebrities Looked Like When They Were Kids
 Michelle Obama
What 15+ Famous Celebrities Looked Like When They Were Kids
Katy Perry
What 15+ Famous Celebrities Looked Like When They Were Kids
 Ryan Reynolds
What 15+ Famous Celebrities Looked Like When They Were Kids
Khloé Kardashian
What 15+ Famous Celebrities Looked Like When They Were Kids
Alketa Vejsiu
Ardit Gjebrea
Enca Haxhia
Arbana Osmani
10547624 827659333933684 6331465158695217022 n