Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Ylli Limani bën urimin më të ëmbël për pikën e tij të dobët!

Ylli Limani është një nga këngëtarët më të pëlqyer dhe këngët e tij të ndjera kanë fituar zemrat e shumë njerëzve. Dhe për ditëlindjen e nënës së tij, kush tjetër përveçse Yllit mund t’i dedikojë fjalët më të ëmbla dhe të ndjera.

Pika ime e dobët. Mam! Urime ditëlindja, jetofsh sa ma gjatë! Të dua!  

Nga prapaskenat e xhirimeve të klipit më të ri të Yllit me Elvanën, të publikuara nga vetë këngëtari njohëm një anë tjetër tijën. Teksa ai imitonte Elvanën dhe mënyrën se si ajo këndon në mënyrë qesharake, Ylli na bëri të gjithëve për të qeshur. 

Kënga e fundit e Yllit është “E di x Marre” në bashkëpunim me Elvanën. Dyshja solli këngën vetëm para dy javësh dhe numëron mbi 6 milion klikime, teksa renditet dhe në vendin e parë në ‘The Top List”.

31/07/2021