Ylli Limani: Nëse më mbetet hatrri unë “shpërthej”
Top 100 Songs of the Year, Video Podcasts • 21:41 05/01/2021
I ftuar në maratonën e 100 këngëve më të bukura në “Top Albania Radio”, këngëtari i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Ylli Limani uroi për festat e fundvitit shëndet për të gjithë. Duke qenë se hitet e tij janë të panumërta dhe dëgjohen kudo, artisti u shpreh se është ekstremisht i lumtur për këtë fakt pasi puna e tij dëgjohet dhe vlerësohet. I pyetur nga prezantuesi, Elios Shuli se cfarë i ka sjellur ky vit, artisti u shpreh se duke qenë se edhe koncertet mungonin koha ka qenë më e lirshme dhe ai e ka shfrytëzuar këtë mundësi në studio në përgatitje të projekteve të reja muzikore. Baladat dhe bashkëpunimet e reja janë gati dhe sipas Yllit do të publikohen në momentin e duhur. Qëllimet, planet, ëndrrat për këngëtarin u shuan gjatë pandemisë dhe e vetmja gjë që ai dëshiron është shëndeti pasi të tjerat vijnë dytësore. E pyetur gjithashtu nga prezantuesja, Ksenja Shoshaj nëse tek kënga “Buzët e kuqe” ku këngëtari ka bërë bujë të madhe, shfaq ndonjë anë xheloze të tijën, ai shprehet se është shumë xheloz por që jo gjithmonë e shfaq.
Nëse më mbetet hatrri unë e mbaj por më pas shpërthej, në këngë ose në një moment të papërshtatshëm.
Zbuloni disa nga sugjerimet e Edit dhe Artës për filmat që duhet të ndiqni ditët në vijim!
@ the Movies 11:35 13/08/2022
Çfarë të shohim këtë javë në Cineplexx?! Njihuni me premierat e filmave!
@ the Movies 11:33 13/08/2022
Zbuloni disa nga përshtypjet e turistëve për atraksionet e njohura!
Live From Tirana 11:31 13/08/2022
Cilët janë personazhet më të ndjekur në Instagram për këtë javë?!
Live From Tirana 11:30 13/08/2022
Një fan club për të gjithë tifozët e Milan, Elton Guranjaku na zbulon gjithçka!
Live From Tirana 10:19 12/08/2022
Fushata “Shqipëria je ti”, Alketa Gaxha flet më shumë për TAR!
Live From Tirana 10:17 12/08/2022
Nga “At The Movies” në përkthyese, Arta Sinamati flet për librin “Nuk përfundon kështu”!
Live From Tirana 10:15 12/08/2022