Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Ylli Limani përfundon në spital, çfarë i ndodhi këngëtarit?

Ylli Limani është një nga këngëtarët më të pëlqyer dhe këngët e tij të ndjera kanë fituar zemrat e shumë njerëzve. Ai shpesh publikon video funny në rrjete sociale, por duket se këtë herë një incident i pakëndshëm i ka ndodhur gjatë pushimeve të tij.

Këngëtari ka publikuar një video teksa shfaqet duke hequr nga balli i tij një leukoplastë pas një incidenti që i kishte ndodhur. Ylli ka treguar se është vrarë paksa në ballin e tij pas një loje me gurë në plazh dhe ka bërë dy qepje të vogla në spital.

Fmia i lazdrum 

Kënga e fundit e Yllit është “E di x Marre” në bashkëpunim me Elvanën. Dyshja solli këngën para dy muajve dhe sot numëron mbi 6 milion klikime, teksa renditet dhe në ‘The Top List”.

04/09/2021