Celebrities Magazine Showbiz

Zbulohet martesa e fshehtë e Robert Pattinson dhe Suki Waterhouse!

Marrëdhënia e Robert Pattinson dhe Suki Waterhouse bëri bujë vitin e kaluar kur u zbulua se ata do të bëheshin prindër, megjithatë, më shumë detaje dolën rreth historisë së tyre të dashurisë. Sipas informacioneve të In Touch, Roberti dhe Suki tashmë janë martuar, ishte një dasmë e fshehtë e mbajtur disa muaj më parë dhe, sipas burimit të konsultuar, Pattinson ka pasur një transformim të personalitetit të tij që kur u bashkua me Waterhouse. Burimi zbuloi:

Kulmi i këtij transformimi ka qenë se ata më në fund u bënë serioze për të krijuar një familje dhe për të kaluar pjesën tjetër të jetës së tyre së bashku. Njoftim zyrtar PR ose jo, Rob dhe Suki janë një çift i martuar.

Ka raporte se Pattinson dhe Waterhouse filluan lidhjen e tyre diku në vitin 2018, sipas fotove të tyre duke u puthur në rrugët e Londrës më 30 korrik të atij viti. Që atëherë, të dy të famshmit britanikë kanë qenë të fshehtë për ato foto, pavarësisht nga karriera e tyre e profilit të lartë. Pattinson u bë i famshëm në mesin e viteve 2000 me rolet në ekskluzivitetet Twilight dhe Harry Potter, duke u evoluar në një nga aktorët më të shquar të Hollivudit. Waterhouse është një supermodele, aktore dhe muzikante.

Burimi tha se çifti Rob dhe Suki nuk po nxitojnë të ndajnë më shumë për jetën e tyre me fansat e tyre, ata do ta bëjnë këtë kur të jetë koha e duhur, dhe sa i përket dasmës, ai zbuloi se ishte një çështje private në fillim të vitit 2024. Burimi për vendimin e tyre për t’u bërë prindër tha:

Çfarëdo ceremonie që ata kishin ishte tepër e vogël dhe private, dhe kjo ndodhi në fillim të këtij viti, me sa di unë. Për ta, si familje, gjithçka që lidhet me martesën është në pasqyrën e pasme.