Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip

Zbulohet pjesëtari racist në familjen mbretërore, nuk do ta besoni cili është ai…

Princi Charles thuhet se ka thirrur avokatët e tij pasi ai u akuzua si racist pasi aludohet nga Harry dhe Meghan në intervistën e tyre bombë me Oprah se ka pyetur për ngjyrën e lëkurës së fëmijës së tyre. Çifti bëri bujë në të gjithë botën në mars kur u shprehën se një anëtar i lartë i familjes mbretërore ka pyetur se çfarë ngjyre do të kishte lëkura e Archie.

“Brothers And Wives: Inside The Private Lives of William, Kate, Harry dhe Meghan”, një libër nga autori Christopher Andersen, tani ka pohuar se Charles ishte pikërisht ai anëtar mbretëror. Një zëdhënës i Princit të Uellsit ka mohuar me forcë pretendimet, duke thënë:

Ky është trillim dhe nuk ia vlen të komentohet më tej.

Libri pretendon se Charles vuri në dyshim se si mund të dukej ngjyra e nipit të tij gjatë një bisede me gruan Camilla gjatë mëngjesit. Diskutimi i supozuar u zhvillua në mëngjesin kur u shpall zyrtarisht fejesa e Harry dhe Meghan, më 27 nëntor 2017, thuhet në libër. Një burim i tha autorit mbretëror se Charles dyshohet se i tha Camilla-s:

Pyes veten se si do të duken fëmijët.

Libri pretendon se ajo ishte disi e befasuar nga komenti dhe u përgjigj:

Epo, absolutisht të mrekullueshëm, jam e sigurt.

Burimi gjithashtu pretendoi se Charles më pas uli zërin dhe pyeti:

Dua të them, si mendon se mund të jetë ngjyra e fëmijëve të tyre?