Celebrities Showbiz

Zbuloni 10 postimet që kanë thyer rekord pëlqimesh në Instagram për vitin 2021!

Çdo vit në muajin dhjetor, gjërat dhe tendencat gjatë vitit fillojnë të përmblidhen dhe të gjithë bëhen nostalgjikë dhe reflektues për atë vit që ka qenë dhe që po kalon avash avash. Me çfarë arritën që të lidheshin njerëzit më shumë? Cilat ishin gjërat që u pëlqyen dhe u klikuan pafund nga të gjithë? Mjafton që të rikujtojmë ngjarjen e madhe të “Met Gala” në muajin shtator që solli miliona pëlqime dhe jo vetëm. Më poshtë mund të zbuloni se cilat janë postimet që kanë arritur të marrin më shumë pëlqime gjatë vitit 2021 në rrjetin social Instagram.

Nga futbollistët dhe njoftimet e tyre të mëdha, tek transformimet e flokëve që shokuan botën, lajmet e bebeve dhe sigurisht, një hyrje nga familja  Kardashian dhe Jenner këtu është lista e plotë e top 10 postimeve më të pëlqyera në Instagram të vitit 2021.

10. To m Holland dhe Zendaya – 19.7 milion pëlqime
9.Mermaid Montana – 20.2 million pëlqime

https://www.instagram.com/reel/CSt2cPugyNn/?utm_source=ig_embed&ig_rid=f79c9bb3-d406-4c33-bd45-8f162e1b1e7a

8. Lionel Messi – 21.2 million pëlqime
7.Lionel Messi – 22 million pëlqime
6.Billie Eilish – 22 million pëlqime
5.Lionel Messi – 22.1 million pëlqime
4.Billie Eilish – 23 million pëlqime
3. Kylie Jenner – 24.5 million pëlqime

https://www.instagram.com/tv/CTieyGYpYdi/?utm_source=ig_web_copy_link

2. Ariana Grande – 26.7 million pëlqime
1. Cristiano Ronaldo – 32.1 million pëlqime