Celebrities Fashion Film & Tv Lajmet e fundit

Zbuloni 15 aktoret e njohura, pamjet e të cilave në tapetit të kuq janë frymëzuar nga filmat e tyre!

Gjithmonë në momentin që publikohet një film i ri, shfaqjet premierë në tapetin e kuq janë ato që marrin edhe vëmendjen më të madhe të të gjithëve. Një premierë filmi është, sigurisht, një mundësi për yjet që të promovojnë punën e tyre, por nuk ka asgjë që duam më shumë sesa kur të famshmit vendosin dhe arrijnë që edhe të përshtatin veshjen e tyre me tematikën e filmit. Pas parakalimit të yjeve në tapetin e kuq normalisht që kanë arritur të marrin vëmendje shumë të madhe. Ne ju prezantojmë me 15 aktoret e njohur të cilët kanë arritur që t’ia dalin më së miri edhe duke shkëlqyer me veshjet e zgjedhura.

1. Carrie-Anne Moss
“The Matrix: Resurrections”

2. Zendaya
“Spider-Man: No Way Home”

3. Beyoncé
“The Lion King”

4. Keira Knightley
“The Nutcracker and the Four Realms”

5. Margot Robbie
“Once Upon a Time in Hollywood”

6. Angelina Jolie
“Maleficent”

7. Emily Blunt
“Mary Poppins Returns”

8. Lily James
“Cinderella”

9. Cara Delevingne
“Valerian and the City of a Thousand Planets”

10. Gal Gadot
“Wonder Woman”

11. Blake Lively
“A Simple Favor”

12. Blake Lively
“Detective Pikachu”

13. Amber Heard
“Aquaman”

14. Naomi Scott
“Aladdin”

15. Elle Fanning si Sleeping Beauty
“Maleficent”