Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip

Zbuloni detaje nga martesa e fshehtë e James Middleton dhe Alizee Thevenet!

James Middleton është vëllai i Kate Middleton. Kjo është kështjella luksoze ku ai dhe Alizee Thevenet festuan martesën e tyre sekrete në fundjavë. Duket se dyshja ishte shumë e dashuruar dhe të gjithë të ftuarit patën një kohë vërtet të mirë.

Çiftit iu bashkuan 50 mysafirë duke përfshirë Dukën dhe Dukeshën e Kembrixhit dhe tre fëmijët e tyre në Chateau Leoube, një vreshtë ekskluzive në fshatin Bormes-les-Mimosas që prodhon disa nga verërat më të mira të trëndafilit në Francë. Një burim në fshat u shpreh për mediat e huaja.

Festa e dasmës u mbajt në një Chateau Leoube. Është një nga vreshtat më ekskluzive në zonë. Chateau Leoube bën verë jashtëzakonisht të mirë, e cila është e njohur në të gjithë Francën dhe jashtë saj. Pra, ishte e natyrshme që mysafirët të shërbeheshin me verë Chateau Leoube, të cilën ata e pinë kur dolën për James dhe Alizee. Shumë shishe verë ishin pirë. Të gjithë kaluan mirë.

Të sapomartuarit dhe shumë nga mysafirët e tyre kuptohet se kanë qëndruar natën në Chateau Leoube. Më parë çifti ishte martuar nga kryebashkiaku në bashkinë e qytetit. Chateau Leoube është në pronësi të Anthony Bamford dhe gruas së tij Carole. Carole ka thënë në faqen e internetit të vreshtit për mënyrën sesi çifti u dashurua me vendin kur i vunë sytë në vitin 1997.

Anthony dhe unë ishim duke kërkuar një shtëpi në Provence për një kohë kur më në fund gjetëm Léoube, bukuroshen tonë të fjetur. Shtëpia ishte në pronësi të së njëjtës familje për vite me radhë, por nuk ishte prekur, ne ramë në dashuri me të.

Ajo tha se pronarët e mëparshëm kishin prodhuar verë trëndafili në Léoube në sasi të vogla dhe ata donin ta nderonin këtë traditë dhe të vazhdonin të punonin.