Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Horoskopi

Zbuloni katër shenjat e Zodiakut që vishen më bukur!

E keni menduar ndonjëherë që janë pikërisht katër shenja të Zodiakut që vishen më bukur se të tjerët? Zbulojini ata më poshtë dhe ndoshta jeni e ju pjesë e tyre. Në rast se jo, të paktën merrni këshilla nga ta.

Luani

Luani është shenja e Zodiakut që vishet më bukur nga të gjithë. Një luan është gjithnjë në ndjekje të trendeve. Kjo shenjë e horoskopit nuk vesh asnjëherë të njejtën në mënyrë të përsëritur. Ai kombinon mirë ngjyrat dhe veshjet me aksesorët.

Peshorja

Peshores i duket jeta si një pasarelë. Ajo pëlqen të provojë veshje të reja, të ndryshojë stil herë pas herë. Peshorja nuk ka frikë të eksperimentojë sepse e di mjaft mirë që gjithçka i shkon asaj. Ajo kombinon në mënyrë perfekte veshjen, çantat, aksesorët dhe këpucët.

Ujori

Ujori pëlqen të jetë qendra e vëmendjes për shkak të veshjes. Nuk do ta shihni kurrë një ujor të veshur thjeshtë pasi atij i pëlqen të guxojë. Ujori është një nga shenjat e horoskopit që gjithnjë jep këshilla, dhe aq më tepër kur bëhet fjalë për këshilla të veshjeve.

Demi

Demit i pëlqen moda por nuk përfshihet shumë. Pra, ai di të vishet bukur, por nuk i kushton tepër vëmendje dhe kohë gjetjes së veshjeve perfekte. Nëse ai do të tentonte më shumë, ai do të ishte në vendin e parë të kësaj liste.