Fashion

Zbuloni se cilat janë 5 fustanet më të preferuara të sezonit të vjeshtës!

Është zyrtarisht koha e vitit kur fillojmë të shtojmë pjesë të ndryshme në veshjet tona. Moti po bëhet më i ftohtë, netët po bëhen më të gjata dhe jeta në zyrë ka rifilluar për shumë njerëz, që do të thotë që duhet të mendoni për veshjet e punës për herë të parë seriozisht pas më shumë se një viti.

Fustanet me mëngë të gjata përfaqësojnë kodin e veshjes më shumë casual, duken të shkëlqyera të veshura me trikotazh ose edhe me pallto, dhe të kombinuara me çizme deri tek gjuri. Me ardhjen e koleksioneve të reja, ka shumë mundësi për të zgjedhur tani, kjo është arsyeja pse ne kemi sjellë për ju një listë me 5 fustanet më të mirë të cilë duhet që të nxitoni për ti blerë tani.

1. Fustan pambuku me kuadratë

M&S Collection

£45.00

2. Fustan si këmishë me lule

Mango

£59.99

3. Fustan ‘flounce’ i zbukuruar

H&M

£39.99

4. Fustan ‘Becky Midi Wrap’ me lule

Boden

£120.00

5. Fustan me detaje të veçanta

& Other Stories

£95.00