Lancio Music

Zbuloni se cilat janë ‘top 5’ këngët më të votuara në klasifikimin e ‘Top Awards’!

The Top List është klasifikimi i 100 këngëve më të mira të artistëve tuaj të preferuar shqiptarë. Në Top Albania Radio mund të dëgjoni në çdo kohë klasifikimet muzikore në Shqipëri dhe kudo në botë, të enjtet i përkasin The Top List.

Këtë javë, mund të shohim disa ndryshime në këtë klasifikim të këngëve më të mira shqiptare. Për të zbuluar renditjen ndiqni klasifikimin e mëposhtëm dhe mos harroni të votoni për këngët dhe artistët tuaj të preferuar në “The Top List”!

5.David Dreshaj – Si Këmbanë

4.Shpat Deda x Edona Vatoci – TERR

3.Shpat Deda – T’Huj 

2.Elhaida Dani – Vetja

1.Dj Geek ft. Young Zerka, Dafina Zeqiri, Mc Kresha – Nafije