Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Fashion

Zendaya mahnit gjithmonë! Ja cilat janë 10 veshjet e saj të vlerësuara si më të bukurat.

Të gjithë ne e njohim aktoren bukuroshe Zendaya. Ajo pavarësisht se është vetëm 25 vjeç ka arritur që të njihet në mbarë botën për talentin e saj në fushën e aktrimit. Bukuroshja ka marrë pjesë në shumë filma të njohur, duke filluar që me serialin e njohur ‘Euphoria’ dhe duke vazhduar edhe me filmat e Spider-Man ku së bashku me aktorin por njëkohësisht edhe të dashurin e saj Tom Holland ajo është bërë shumë e ndjekur.

Por ajo çfarë bie më shumë në sy në çdo dalje të saj është veshja. Gjithmonë është vendosur në qendër të vëmendjes për veshjen e saj unike dhe mjaft të veçantë me të cilën ajo zgjedh që të debutojë. Jeni kuriozë që të shikoni se cilat kanë qenë 10 veshjet me të cilat Zendaya ka arritur që të jetë në qendër të vëmendjes dhe akoma të mbahet mend dhe të identifikohet me ato fustane.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10