Zhaklin Lekatari: “Nëse do isha brenda do ngacmoja Luizin!”
Ndryshe • 17:00 25/01/2023
E ftuar në emisionin “Ndryshe” ishte Zhaklin Lekatari, e cila momentalisht po përflitet shumë për rolin e saj si opinioniste në Big Brother. Zhaklina ka lënë impenjimin e saj nga Prime i Big Brother për të na treguar eksperiencën e saj në këtë reality-show, opinionet mbi banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri dhe marrëdhënien e saj me Arbër Hajdarin. Zhaklin Lekatari Salsano Rapi Adi Pojana Dj Vini
Maestro: “S’do e takoj Kristin kur të dalë”!
Ndryshe 20:25 29/03/2023
Shqiptarët në kërkim të emisioneve si paçe këmbësh!
Ndryshe 20:16 29/03/2023
Armaldo Kllogjeri: “Nuk kam frikë të kritikoj Luizin”!
Ndryshe 19:24 29/03/2023
Madridi vjedh Top Albania Radion!
Ndryshe 19:22 29/03/2023
Jeta seksuale e Maestros para dhe pas BB VIP!
Ndryshe 19:16 29/03/2023
“Nuk e dija ku i binte Shqipëria”, fituesi i Big Brother Canada nuk e njeh Tiranën si kryeqytet!
Ndryshe 21:20 22/03/2023
Përgatitja e Luizit për BB VIP: 1 muaj izolim në shtëpi me miqtë!
Ndryshe 21:16 22/03/2023